.


Pokud si chcete vyzdobit svůj byt nebo kancelář, jako první vás určitě napadne koupit si stylovější nábytek, samozřejmě pouze v případě, že na něj máte, nebo daleko levnější malé ozdůbky ve formě keramických figurek, anglických autíček či jiných obdobných serepetiček. Málokoho však napadne zajít do prodejny s elektrem a pořídit si tam nové zásuvky a vypínače. I ty však rovněž mohou působit dekorativně, a ne pouze stroze jako základní verze. Stačí si jen trochu připlatit a máte doma zcela nový ozdobný prvek, kterým může rozsvěcovat nebo zhasínat či si do něj dávat nabít mobilní telefon.

zásuvka


 


Vypínače i zásuvky máme v povaze dosti často přehlížet, a to i přesto, že je využíváme dnes a denně. Jde však o doplňky, bez kterých bychom se běžně neobešli a které jsou obsaženy prakticky v každém pokoji. I proto je vhodné používat zdobnější typy, které dokáží za malý peníz přispět svým dílem k celkovému vzezření místnosti. Vzhledem k tomu, že tyto doplňky jsou poměrně malé, není ani jejich příspěvek zrovna velký, ale rozhodně více než dostatečný.


kabel

.


Pokud budete chtít ušetřit, ale přeci jen si dopřát hezčí vypínače, můžete si nakoupit levné nálepky, které jsou vhodné jak pro lepení na zeď, tak i na samotné vypínače. Tento druh ozdob se hodí hlavně do dětských pokojů, kde mohou doplnit obdobně stylizovaný zbytek království vašeho potomka. Nejen vypínače a zásuvky mohou u vás vypadat mnohem lépe než doposud, ale rovněž i prodlužovačky si lze koupit s daleko lepším vizuálním ztvárněním. Často totiž není kam prodlužovačku zasunout, a tak, než abyste vymýšleli rozličné schovávačky, raději si kupte designový typ, který u vás z hlediska vzhledu zapadne daleko lépe a nebude potřeba ho všelijak zakrývat. Na výběr jsou nejen tvarově, ale také barevně zajímavé modely, z nichž si určitě minimálně jeden oblíbíte a pořídíte domů.


 Ohodnoťte příspěvek
.